strzyżenie damskie mokotów

KARK 15 MIN - 45 PLN

Chcesz by twoja fryzura wyglądała perfekcyjnie? Podaruj sobie depilację karku - szybko, skutecznie i na dłużej.

USZY 10 MIN - 25 PLN

Masz już dość włosów na uszach? Nie wiesz jak się ich pozbyć? Zaufaj nam, znamy na to idealne rozwiązanie. Depilacja woskiem i problem znika na długo.

NOS 10 MIN - 25 PLN

Oddychaj łatwiej - szybka i komfortowa depilacja włosów w nosie. Bezboleśnie i z długotrwałym efektem.

Strefa twarzy jest delikatna, ale owłosienie na niej u mężczyzn - mocne, dlatego metody usuwania niechcianych włosków muszą być odpowiednio dopasowane do obszaru działania. W salonie Norman Barber & Fryzjer na Mokotowie wykonujemy zabiegi depilacji woskiem, bo dają szybki oraz trwały efekt i nie wywołują podrażnień nawet na najbardziej delikatnej skórze. A co najważniejsze - depilacja woskiem jest całkowicie bezbolesna! Sprawdź naszą ofertę i umów się na wizytę.

 

Depilacja twarzy woskiem mężczyzn Warszawa-Mokotów

 

Depilacja twarzy woskiem obejmuje owłosione miejsca, których nie można samodzielnie zniwelować maszynką, tj. nos i uszy. Jest to doskonała alternatywa dla golenia, użycia trymera czy pęsety. Dodatkowo, wykonujemy również zabieg na kark, by podkreślić perfekcyjny wygląd posiadanej fryzury. Woskowanie przeprowadzamy z zachowaniem najwyższych standardów higieny, jednocześnie zapewniając naszym klientom poczucie komfortu i dyskrecji.

 

Depilacja woskiem dla mężczyzn Mokotów - Barbepil

 

Do naszego salonu wprowadziliśmy system Barbepil - stworzony do depilacji woskiem męskich twarzy. To zabiegi zaprojektowane i tworzone przez hiszpańską markę Depileve, która od 40 lat specjalizuje się w produkcji najlepszych na świecie wosków do depilacji oraz akcesoriów do zabiegów i kosmetyków około zabiegowych. Doskonale znamy specyfikę męskiego owłosienia, wiemy, jak znacząco różni się od kobiecych włosów, dlatego też zdecydowaliśmy się na linię kosmetyków i rytuał przygotowany z myślą o mężczyznach. Koncepcja Barepil to odpowiednie przygotowanie skóry do zabiegu, usuwanie owłosienia za pomocą wosku, wyciszanie skóry i pielęgnacja. Wszystko po to, by każdy klient mógł osobiście doświadczyć korzyści:

 • długotrwałego efektu - Barepil zapewnia brak owłosienia nawet do 30 dni,
 • spowolnienia odrastania włosów nawet o 50%,
 • braku podrażnień, nawet przy wrażliwej cerze,
 • braku bólu podczas zabiegu.

Zastosowane po zabiegu kosmetyki łagodzą ewentualne zapalenie mieszków włosowych, zapobiegają wrastaniu włosków, zmiękczają naskórek. Bezpośrednio po zabiegu, skóra jest miękka, gładka, przyjemna w dotyku, a klient może czuć się naprawdę komfortowo i zyskać większą pewność siebie.

 

Czy depilacja woskiem boli?

 

Obawa przed bólem towarzyszy większości mężczyzn na myśl o woskowaniu poszczególnych partii ciała. To jednak nie powód, by rezygnować z zabiegów kosmetycznych, które nie tylko poprawiają wygląd, ale też samopoczucie i higienę. Szczególnie, że depilacja woskiem w naszym salonie naprawdę nie boli. Wśród naszych klientów przed pierwszym zabiegiem rzeczywiście obserwujemy niepokój, każdy następny jest traktowany podobnie jak golenie twarzy czy strzyżenie włosów. Wystarczy raz przełamać opory, by następnie podczas każdej wizyty w salonie korzystać również z usługi depilacji nosa, uszu i karku.

 

Jak często wykonuje się depilację woskiem?

 

Tak naprawdę nie ma żadnych ograniczeń w częstotliwości zabiegów, dlatego depilacja woskiem dla mężczyzn może być przeprowadzana tak często, jak potrzeba. Koncepcja Barepil zakłada aż do 30 dni bez zbędnego owłosienia, dlatego sugerujemy umawianie zabiegu wraz z zapisaniem na wizytę u barbera lub fryzjera. W naszym salonie podchodzimy do kwestii urody i pielęgnacji kompleksowo i chcemy, by po wizycie u nas, Panowie z zadowoleniem patrzyli w lustro.

 

Depilacja woskiem dla mężczyzn – przeciwwskazania

 

Zasadniczo zabieg Barepil jest bezpieczny, higieniczny dla skóry, nie powoduje jej podrażnień. Istnieją pojedyncze oraz czasowe przeciwwskazania do wykonywania depilacji woskiem u mężczyzn.

Są to:

 • uczulenie na wosk,
 • stany zapalne i ropne skóry,
 • świeże rany, głębokie blizny,
 • brodawki,
 • cukrzyca,
 • epilepsja,
 • stany gorączkowe,
 • łuszczyca,
 • świeża opalenizna.

Ważne, by usuwane owłosienie miało długość powyżej 4 mm i nie więcej niż 1 cm, inaczej efekt zabiegu będzie niesatysfakcjonujący. Ewentualne dłuższe włoski możemy wstępnie skrócić nożyczkami. Bezpośrednio po zabiegu woskowania karku, niewskazane jest opalanie się na słońcu lub w solarium oraz pływanie w chlorowanej wodzie.

 

Depilacja męska woskiem Mokotów - Norman Barber & Fryzjer

 

Włosy to nasza pasja i stale pogłębiamy wiedzę na temat ich pielęgnacji, ale również strzyżenia i usuwania niechcianego owłosienia. Wprowadzając zabieg depilacji woskiem do naszego salonu, chcieliśmy zapewnić kompleksową usługę naszym klientom. Nasz zespół przeszedł profesjonalne szkolenie pod okiem trenerów Barepil, tak, by wykonywać zabiegi na najwyższym poziomie i z najwyższą skutecznością. Gwarantujemy doskonały i długotrwały efekt w przystępnej cenie. Zadzwoń lub skorzystaj z systemu rezerwacyjnego i przekonaj się, że świat bez zbędnego owłosienia jest naprawdę lepszy! 

Skontaktuj się z nami i zamów wizytę już teraz!

KONTAKT 

 

 

 

Depilacja woskiem dla mężczyzn Mokotów

depilacja woskiem dla mężczyzn Mokotów

DANE KONTAKTOWE

 

E-mail: kontakt@normanbarberfryzjer.pl

 

Tel: 507593997

NORMAN BARBER & FRYZJER -WARSZAWA MOKOTÓW

 

ul. Różana 27 Pawilon

02-548 Warszawa

 

REGON: 366437450

NIP: 7742829281

BDO 000182219

Copyright 2019 Norman Barber & Fryzjer