Copyright 2019 Norman Barber & Fryzjer

NORMAN BARBER & FRYZJER -WARSZAWA MOKOTÓW

 

ul. Różana 27 Pawilon

02-548 Warszawa

 

REGON: 366437450

NIP: 7742829281

BDO 000182219

DANE KONTAKTOWE

 

E-mail: kontakt@normanbarberfryzjer.pl

 

Tel: 507593997

golenie brzytwą Warszawa Mokotów - strzyżenie brzytwą

GOLENIE BRZYTWĄ WARSZAWA - MOKOTÓW

STRZYŻENIE BRODY - WYKOŃCZENIE BRZYTWĄ 60 MIN - 90 PLN

GOLENIE TWARZY BRZYTWĄ  60 MIN - 90 PLN 

GOLENIE GŁOWY BRZYTWĄ 60 MIN - 90 PLN 

COMBO GŁOWA NA ZERO I TRYMOWANIE BRODY BRZYTWĄ  90 MIN - 160 PLN

KRÓLEWSKIE GOLENIE GŁOWA I BRODA BRZYTWĄ 90 MIN - 170 PLN

KONTAKT 

Skontaktuj się z nami i zamów wizytę już teraz!

Jako golibroda z powołania szczególną usługą, na którą może liczyć każdy mężczyzna, jest golenie brzytwą. Strzyżenie brody, a później również wykończenie jej ostrą brzytwą to tradycyjna metoda sięgająca długich lat w historii fryzjerstwa. Ja podtrzymuję tradycję i zachęcam wszystkich mężczyzn do tego, aby skorzystali z podobnej praktyki. Mój salon znajduje się na Mokotowie w Warszawie, a każdą wizytę powinieneś zarezerwować na dogodny sobie termin. Zapraszam na strzyżenie brzytwą!

Strzyżenie brzytwą Warszawa

 

Strzyżenie brzytwą to usługa stworzoną z myślą o mężczyznach, którzy oprócz profesjonalnego cięcia i doskonałej stylizacji, oczekują również wyjątkowych doznań. Dzięki temu zabiegowi możesz doświadczyć dawnego fryzjerskiego rytuału, któremu towarzyszy nie tylko brzytwa, ale i kompresy z ręczników, olejowanie czy balsamowanie. Korzystam wyłącznie ze sprawdzonych i cenionych na rynku produktów, dbając o jakość Twojego zarostu i kondycję skóry. Jeżeli chcesz skorzystać z usługi golenia brzytwą w Warszawie, zarezerwuj wizytę w moim salonie. 

 

Nieustannie szukam inspiracji, śledzę aktualne trendy i rozwijam swoje kompetencje - a wszystko po to, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Norman Barber & Fryzjer to miejsce, w którym zadbasz o swoją fryzurę i zarost, odprężysz się i zrelaksujesz, a także zaznasz chwili wytchnienia. Oferuję profesjonalne golenie głowy i twarzy brzytwą - zapraszam do mojego barber shopu w Warszawie na Mokotowie. Każdy znajdzie tu coś dla siebie - zarówno miłośnicy oldschoolowego podejścia do barberstwa, jak i fani modnych oraz nowoczesnych stylizacji.